ENTEMA

Entema یک شرکت خانوادگی است که در سال 1992 به منظور ارائه خدمات مهندسی واجد شرایط به کارخانجات صنعتی در چورلو که در آن زمان یکی از پیشروترین مناطق نساجی در ترکیه است تأسیس شده است.

سپس این شرکت تمرکز خود را بر روی تولید ماشین آلات تکمیل نساجی متمرکز کرد و فرآیندهای خشک کردن را به عنوان اصلی ترین کار خود انتخاب کرد. با بهره گیری از تخصص در یک موضوع واحد ، دستگاه های مقرون به صرفه در مصرف انرژی بالا ،  را تولید کرده اند که به نتایج با کیفیت بالا از افزایش خواص پارچه مانند زیردست، نرم شدن ، کشسانی دست می یابند. در نتیجه شرکت در مدت زمان کوتاهی به جایگاه شایسته خود در این زمینه دست یافت.

در سال های بعد ، به عنوان در بسیاری از نمایشگاه های نساجی در خارج از کشور ، شرکت Entema بین المللی محصولات خود را به نمایش گذاشته است که با پیشرفت فعالیت ها و تجربه های تحقیق و توسعه ، پیشرفت بیشتری یافته و به یک برند مشهور در سطح جهانی تبدیل شده است.

در حال حاضر ، بسیاری از محصولات Entema در بسیاری از کشورهای تولیدکننده نساجی در خاور دور ، آسیا Pasific ، آسیای میانه ، شرق میانه ، آفریقای شمالی و آمریکای لاتین در حال خدمت هستند.

سفارشات خرید مکرر در حال حاضر از تولید کنندگان داخلی و خارجی برای نیازهای خود ، موفقیت و دستاورد محصولات Entema را نشان می دهد.

علاوه بر این طراحی های منحصر به فرد و بین المللی که توسط فعالیت های تحقیق و توسعه شرکت در بخش نساجی وارد شده است ، بسیاری از محصولات با طرح های خاص مشتری برای نیازها و شرایط ویژه نیز تولید می شوند.

سایت رسمی شرکت : Entema

دیدگاهتان را بنویسید